Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pomocnik historyczny - nowy dodatek "Polityki"

(3)
Dodatek ”Pomocnik Historyczny” zbliżony jest formatem do tygodnika. Znajdują się w nim zarówno nietypowe analizy historyczne, jak i teksty bardziej społeczne, np. o historii telewizji. W pierwszym numerze jest m.in. tekst o Bliskim Wschodzie za czasów Turków osmańskich, artykuły o Coco Chanel, historii mody oraz o prawodawstwie regulującym prostytucję w XIX wieku.
 • 2006-02-27 17:11 | gosieq

  Super!

  Ten "pomocnik historyczny" jest naprawde super, bardzo ciekawie napisany i przydatny. Czekam na następne!
 • 2006-03-08 18:27 | Paweł

  Super sprawa!

  Bardzo mi się podoba wasz nowy dodatek. Można w nim znale%u017Ać wiele ciekawostek historycznych. Dla miłosników historii jak znalazł. Już nie mogę doczekać się kolejnego numeru ( właśnie, kiedy ukaże się następny numer? ).
 • 2006-03-10 02:24 | Marta

  Tak trzymac!

  Swietna sprawa!Nawet moj mąż Rosjanin się zainteresował historią Białorusi, problem w tym że jeszcze nie umie tak dobrze czytać po polsku;)