Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wszyscy kochamy tak samo

(2)
  • 2006-02-26 18:52 | agask

    Re: ogladałam

    Film naprawdę o prawdzie uniwersalnej, o miłości w ogóle, o niespełnieniu i strachu. O tęsknocie skrywanej, jakby nielegalnej. Wcale nie szokował, jakby może niektórzy sądzili. Gulę w gardle miałam cały czas i żal mi było tych facetów, którzy przecież unieszczęśliwiali swoje żony. Bardzo polecam, ze względu na nastrój, na niewysłowione cierpienie emanujące z ekranu, dla pięknych widoków...Warto
  • 2006-02-27 09:38 | beata

    ogladałam

    oglądałam polecam gorąco piękny, wzruszający film...