Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piąte miejsce przy stoliku?

(4)
2006-02-28 18:24 | Polityka.pl
 • 2006-02-28 18:24 | Roman Strzemiecki

  Piąte miejsce przy stoliku

  Brawo. "POLITYKA" złożyła niniejszym deklarację lojalności i gotowości ścigania wrogów jedynie słusznej linii. Jeszcze raz brawo. Ale na to zanosiło się już od jakiegoś czasu.
 • 2006-02-28 21:08 | Sylwek Sz

  PiS i media

  Patrzac na to co robi J. Kaczyński z mediami w Polsce jesten jak najbardziej spokojny, gdyż nie zdaje sobie on sprawy z tego ze nikt jeszcze w Polsce nie odniósł sukcesu politycznego walcząc z mediami. Czekam wiec z niecierpliwoscią na znikniecie klanu kaczyńskich z politycznego piedestału
 • 2006-03-01 14:09 | vox_populi

  Naprawde warto

  A moze nie od rzeczy byloby powolac Instytut Badania Zdrowia Psychicznego kandydatow na wysokie stanowiska i urzedy?