Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Błysk i zgrzytanie zębów

(3)
2006-03-02 13:24 | Polityka.pl
  • 2006-03-02 13:24 | ihaha

    szkapa, przeciez nie polski kon

    Jak sie ciosa krzemienie tez leca iskry, tak mowia znawcy przedmiotu. Zapalanie ognisk jedna zapałką jest sztuką przynalezna harcerstwu, natomiast krzesanie jest zdaje się zwiazane z pierwotnymi dziejami. W tym miejscu brak mi techniki dalszej merytorycznej wypowiedzi."Ale nie o ogniu mialam pisac, a o zebach. "Jejku, nie wiedziałam, że na salony nie wpuszczają bez snieznobialego uzebienia. Dzieki za uswiadomienie. Rozumiem, że sztuczny garnitur to kwestia kwoty wysokości samochodu średniej europejskiej klasy, więc dla niektórych niewielkiej. Proponuje rozszerzać informacje na temat jak zdobyc takie pieniadze w Polsce bez pracy. Bo z pracy się nie da. Zawsze znajdzie się cham, złodziejem z kapitalizmu liberalizmu lub komuny, wiec z lewicy, prawicy lub wolnej amerykanki, który nie dosc ze okradnie, to jeszcze obmowi cudze uzebienie."Jak koniowi gapi sie i dowala."Odwala niektorym.
  • 2006-03-02 13:33 | bzi

    bt

    Jak wiec na salonach znalazł się Belmondo?"Wiadomo?"A jak Michnik?