Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tysiące lat w powietrzu

(2)
2006-03-06 11:12 | Polityka.pl
  • 2006-03-06 11:12 | Anna Karczmarek

    Błędy w artykule

    Wpadł mi w ręce powyższy artykuł i zaczęłam go przeglądać. Przeczytałam ostatni akapit i włosy zjeżyły mi się na głowie. Zakradł sie tam błąd merytoryczny, który nie przystoi takiemu pismu jak "Polityka". Z artykułu wynika, że katastrofa Concorda miała miejsce w 2003 roku. BŁAD!!! Pomyłka o całe 3 lata. Tak się tylko zastanawiam, kto zawinił. Czy autorzy, czy korekta bąd%u017A skład. Gdyby przesunąć przecinek przed datę, wszystko by się zgadzało. "Wydaje mi się, że korekta u Was kuleje. Pierwsze zdanie ostatniego akapitu ujmuje samolot w liczbie pojedynczej, po czym w drugim już jest liczba mnoga. Jakieś zgrzyty tu się tworzą. Poza tym nie należy powtarzać w bliskiej odległości ""samolot pasażerski" i "woził pasażerów". Skoro w nastepnym zdaniu jest mowa o tym, że samoloty woziły pasażerów, to naprawdę nie trzeba wczesniej wspominać, że był to samolot pasażerski. Inteligentny czytelnik sam się domyśli."Pozdrawiam