Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pierwsza salwa zimnej wojny

(2)
2006-03-08 00:14 | Polityka.pl
  • 2006-03-08 00:14 | m mostowiak

    dyplomacja czy gorycz

    churchil myslal tylko o swoich interesach niepomny ukladow dyplomatycznych z polakami.polska dyplomacja zas nie potrafila wynegocjowac warunkow odpowiednich dla nas ani z brytyjczykami ani z amerykanami co wyraza brak kontynuacji polsko-amerykanskiej polityki po roku 1918 az do roku 1939 wyglada nato ze bylo nam za daleko dalej niz w 1918 i wczesniej.brakuje mi odwaznego komentarza co do uzycia okreslenia /zelazna kurtyna/