Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szybki Bolek

(3)
2006-03-08 17:48 | Polityka.pl
  • 2006-03-08 17:48 | Robert Wyszyński

    Szybki Bolek

    W Polsce nie ma klimatu, aby kolej się rozwijała,tłumaczy się zawsze brakiem pieniędzy w budżecie,dla rządzących są inne priorytety.Dla PKP nokautem jest komercjalizacja i restrukturyzacja, podział na spółki jest przysłowiowym gwożdziem do trumny.
  • 2006-03-12 19:49 | Zdzicho

    Architekt Planer

    "Z Warszawy do Poznania w 95 minut, a do Wrocławia w 100? To całkiem realne, jeśli rząd rzeczywiście znajdzie pieniądze na szybką kolej.""Ludzie czyście w dalszym ciągu w szale chowinistycznym?"Z Warszawy do Berlina i Amsterdamu PRZEZ POZNAN, JEDYM SYSTEMEM. Architekt Urbanista Zdzicho ""