Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Antylicho nie śpi

(2)
2006-03-09 10:39 | Polityka.pl
  • 2006-03-09 10:39 | zombie

    Antylicho i rynek

    Nowe czasy jak zawsze pociągają za sobą nowe usługi. A jako, że sektor usług stale się powięsza nie ma co się dziwić tego typu przedsięwzięciom. Rynek zweryfikuje przydatność takich i im podobnych firm. To ludzkie potrzeby kształtują innowacje na rynku usług. W obliczu co raz bardziej kurczących się zasobów wolnego czasu, przy relatywnie polepszającej się sytuacji materialnej kładzie się nacisk na "szybko i skutecznie", a nieograniczona dyspozycyjność cechuje póki co tych "lepszych" na rynku. A co do firm zajmujących się rzucaniem uroków itp.,to jest to ciekawy przejaw myślenia magicznego w ultrazracjonalizowanym świecie. Interesujący element do wykorzystania w badaniach socjologicznych na temat miejsca magii w świecie internetu.