Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jaka praca się opłaca?

(3)
2006-03-11 16:24 | Polityka.pl
  • 2006-03-11 16:24 | krzysztof

    niewiadoma

    niewiem skąd się wzieło to 650 euro bo z ludzmi z którymi się spotykam a jest ich naprawdę dużo to ich zarobek wynosi w granicach 1200zł a to jest około 320 euro a więc skąd ta różnica
  • 2006-03-13 21:59 | yerbouti

    naprawde jest tak fajnie?

    Polska jest ciekawym kraje poniewaz nawet jezeli pracujesz w wielkiej miedzynarodowej korporacji, twoje zarobki potrafia byc naprawde zastanawiajace. Asystent z kilkuletnim stazem pracy, bieglym angielskim i oczywiscie wyzszym wyksztalceniem na renomowanej uczelni publicznej zarabia 15 pln/godzine.w barze mozna zarobic 10 pln. O co chodzi?