Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spalony

(5)
2006-03-15 08:37 | Polityka.pl
 • 2006-03-15 08:37 | Jan

  pierdu, pierdu

  "Lepper i Giertych cofnęli się i Wielki Brat został na spalonym. Teraz próbuje wrócić do gry podrzucając do kopania Balcerowicza, którego populiści od lat pragną mieć za szmaciankę". ""Po co na proste rzeczy wymyślać tak zawiłe i niekoniecznie trafne konstrukcje intelektualne ?
 • 2006-03-15 11:01 | z Berlina

  Wijna z przystawkami

  Gdy Pan Donald Tusk porownal z trybuny sejmowej Pana Jaroslawa Kaczynskiedo do Pana Andzeja Leppera, ten pierwszy poczul sie %u201Eobelzywie obrazony%u201D. A przeciez Pan Jaroslaw Kaczynski nie tylko paktuje, ale i scisle wspolpracuje i ceni Pana Leppera. No to jak, porownanie z czlowiekiem ktorego Pan Jaroslaw Kaczynski ceni i o ktorym publicznei mowi, ze jest ostoja nowej demokracji, wice marszalkiem sejmu Rzecypospolitej, czlowiekiem ktory sie %u201Ebardzo pozyrywnie zmienil i odgrywa na polskiej scenie politycznej znaczaca role%u201D jest nagle powodem do najwyzszego oburzenia, obrzydzenia i obrazy?. A co na to Pan Lepper? Jako prawdziwy chlop (w kazdym tego slowa znaczeniu) a dzis juz niemal nobilitowany szlachciura, powinien nabic kose na storc albo wyciagnac szabelke i dokonac jedynie w tej sytuacji slusznej akcji nakazanej przez zarowno przez polska tradycje narodowa jak i historie. Powinien zadzgac Pana Kaczynskiego, po chlopsku %u2013 czyli z zasadzki %u2013 albo po szlachciursku, czyli w pojedynku. O tym, ze zwyciezy nie mam najmniejszych watpliwosci. Tu decydowac bedzie bowiem nie intelekt tylko zasieg ramion.
 • 2006-03-16 10:08 | małykazio

  Spalony...

  Jacku nasz żłoty. jesteśmy Twoimi fanami. Ale ciekawi jesteśmy jak Cie kaczory i inne jurkoziobry załatwią. Bo że to zrobią to jest absolutnie pewne. Pewnie też nie darują pani Janinie.
 • 2006-03-20 11:27 | ewka

  spalony?!

  Ostatnio widzę że mój ulubiony dziennikarz "się moota"!!! między byciem sobą a byciem poprawnym politycznie ;("Chciałabym wiedzieć czy ten dyskomfort to po bezczelnym i hamskim "wystąpieniu" Kurskiego w programie "Co z tą Polską?".