Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rządzenie przez śledzenie

(4)
2006-03-15 13:27 | Polityka.pl
 • 2006-03-15 13:27 | A.M.

  Mandat 11% Polakow - to malo

  Na PiS tak naprawde zaglosowalo 11% uprawnionych do glosu Polakow. Dzieki tamu, ze dla LPR i Samoobrony najwazniejsze jest utrzymanie sie przy korycie i sa sklonni przeglosowac cokolwiek, by tylko nie bylo wyborow - pozwala to na rzadzenie w sposob niemal dyktatorski. Gdyby im ni chodzilo tylko o koryto - mozna by liczyc na jakies zmiany.
 • 2006-03-18 13:30 | T.Łaguna

  Myslcie o Panstwie

  Obserwuje TE polityke gdzie komunisci z SLD zmienili nazwe i maja teraz partie PO"Gdzie przez te lata ludzie biedni staja sie biedniejsi Widze korupcje i tych samych politykow, ktorzy widza tylko siebie i dbaja o swoj wizerunek. Nie widza ludzi biednych, a jesli nie maja pracy winia za to ich samych. Uwazaja sie za wyksztalconych i ignoruja nizsze warstwy ludzi w Polsce"Sa potrzebne zmiany i walka z korupcja, takie by nie tylko tym co maja teraz pieniadze dobrze sie zylo, ale tym uczciwym pracowitym ludziom zarabiajacym minium do zycia rowniez"Politycy, ktorzy zapieraja sie nogami i rekami Walcza o swoje stolki i krytykuja, krytykuja, krytykuja zamiast MYSLEC O PANSTWIE i WSPOLPRACOWAC!!"Mogliby raz pomyslec o ludziach, ktorym moga pomoc, a nie tylko siac zamet i strach grozbami nowego komunizmu, prowadzic wlasne wojny i szkodzic Panstwu. Mam wrazenie ze PO to partia, ktora zapomniala o pracowaniu dla naszego Panstwa a zajela sie walka z INNYMI partiami.
 • 2006-03-19 06:59 | Rzepka Manswet

  Rządzenie przez śledzenie

  Wreście PiS pokazuje swoje prawdziwe oblicze - niezdolność do niczego konstruktywnego. Żądza władzy przerosła ich. Nawet przy poparciu populistów i nacjonalistów oraz rozgłośni Rydzyka nie są w stanie nic dobrego zrobić. Powinni dostać 4 letni bezpłatny urlop.