Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cela do wynajęcia

(4)
2006-03-17 17:55 | Polityka.pl
 • 2006-03-17 15:17 | ex kapelan ZK Barczewo

  Cela do wynajęcia

  Aktualna ekipa rządząca nie ma żadnej idei ani pojęcia, jak ten problem rozwiązać. Sarmatyzm min. Ziobra i tworzone utopie dobre są dla radia Rydzyka, ale nic nie wnoszą w szarą rzeczywistość. Zamiast obrażać się na wymiar sprawiedliwości, powinien posłuchać mądrzejszych od siebie.
 • 2006-03-17 17:51 | aplikantka

  Re: gdzie to jest określone?

  wielkość celi mieszkalnej przypadająca na 1 skazanego wynosi nie mniej niż 3 m2 określa to kodeks karny wykonawczy art. 110 paragraf 2
 • 2006-03-17 17:55 | Tomasz B.

  gdzie to jest określone?

  Szanowny Panie Wrabec."Może się czepiam, ale gdzie w kodeksie karnym są umieszczone dane dotyczące liczby m2 na jednego więżnia? Może w jakiś ustawach okołokodeksowych, ale w kodeksie?