Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Święta wojna

(4)
2006-03-22 05:27 | Polityka.pl
 • 2006-03-22 05:27 | uuu

  uuu

  panie pilch.za notoryczne zeswinianie jezyka polskiego,wyzywam pojedynek pana na.sie umowione miejsce stawie..
 • 2006-03-22 21:48 | LZS

  oświecenie, a nie wiara

  Oto sztucznie wytworzone pokolenie "JP23". A może nowe przesłanie JP, że remedium na chamstwo i zdziczenie nie jest wiara o inwestycja w oświecenie (czytaj edukację) młodego człowieka i zapędzenie go do godziwej pracy, która daje perpektywę na dostatnie i potrzebne życie.
 • 2006-03-26 21:24 | Andrzej W

  Re: oświecenie, a nie wiara

  Szanowny Panie"Nie ze wszystkim się z Panem zgadzam."Jestem kibicem Legii Warszawa ale z wiadomych powodów na mecze nie chodzę."Nie rozumiem że przechodzi Pan tak lekko nad działaczami Cracovii którzy może i są katolikami praktykującym ale nie wiele robią lub za mało, by do takich tragedii nie dochodziło. Można czynić zarzut działaczom Wisły żę wykorzystują zaistniałą sytuację, ale uważanie za żart "umieszczenie przed meczem na murawie obietego świńskiego łba, ozdobiobego emblematamem Wisły " nie miesci się w mojej głowie. Jeśli działacze tolerują takie zdażenia, tolerują wulgarne przyspiewki i etc, to nie są bez winy. Przecież nieprzyjazna atmosfera z meczu przenosi się na ulice i dalej, przykładów było dużo. Z chamstwem i bandytyzmem należy walczyć na każdym stadionie a To zdarzenie wystawia jak najgorszą ocenę działaczom Cracovii . "Pozdrawiam"Andrzej Wewiór