Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Święty Marcin od Wiślaków

(6)
2006-03-24 10:33 | Polityka.pl
 • 2006-03-22 23:36 | household_hooligan

  Re: Reportażysta bez jakiejkolwiek znajomości tematu.

  dobre, hehe"zaprzyjazniony kibic lecha ;) "choc moze to i prawda...skoro cracovia ma w swoich bojowkach policjantow to mozliwe, ze w lechu kolaboranci trzymaja z wisla ;)"a moze to jakis skruszony kibic?
 • 2006-03-23 10:03 | Hubert D.

  Kilka słów na temat sztam :)

  Zgadzam się z przedmówcą. Przecież każdy kto choć trochę interesuje się piłką nożną wie, że już wiele lat temu powstały dwie triady ; Cracovia, Arka, Lech i Wisła, Lechia, %u015Aląsk, których kibice trzymają się razem i mają "kosę" z kibicami drugiej triady, czyli delikatnie rzecz ujmując nie przepadają za nimi. Prosiłbym o sprostowanie w najbliższym numerze, bo autor krótko mówią znieważył Lechitów.
 • 2006-03-24 09:15 | krzysiek

  Urodzony reportażysta

  Lech z Wisłą kochają się tak samo jak Cracovia z Wisłą. Oprócz tego nie ma czegoś takiego, jak Juden Gang - jest Jude Gang. Autor jak prawdziwy reportażysta zgłębił temat, był naocznym świadkiem (nieważne, że w internecie). Redakcji gratuluję narybku, będziecie mieli pociechę z niego
 • 2006-03-24 10:33 | Strefa

  Reportażysta bez jakiejkolwiek znajomości tematu.

  J.w."Z tego co mi wiadomo,to niemożliwym byłaby wizyta delegacji zaprzyja%u017Anionego Lecha Poznań,z jednego zasadniczego powodu;delikatnie mówiąc kibice Lecha nie należąa do przyjaciół Białej Gwiazdy,poniewaz trzyamją oni z Cracovią."najprawdopodnobniej chodziło tu o kibiców Lechii Gdańsk,która jest zaaaprzyja%u017Aniona z Wisłą."Ale "dociekliwy" reporter takich "małych subtelności" wychwycić nie jest w stanie...
 • 2006-03-24 14:55 | COCO

  Marcin Kołodziejczyk nie ma pojęcia na temat...

  Marcin Kołodziejczyk nie ma pojęcia na temat Krakowskiego środowiska kibicowskiego."Czytałem cały ten reportaż i jestem wstrząśnięty, że coś tak beznadziejnego mogło pojawić się w gazecie, która szanowałem. Artykuł jest napisany chyba na postawie opowieści pijanych dresów. Autor nie ma pojęcie na temat %u015Awiętej Wojny i opowiada bzdury, które nie trzymają się kupy.