Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dzietni, dzielni, trochę inni

(3)
2006-03-28 10:17 | Polityka.pl
  • 2006-03-28 08:55 | Dariusz

    Posłanictwo

    Może ktoś zrobi badania nad rozwojem dzieci i dorosłych pochodżących z rodzin wielodzietnych. Jak sobie radzą w życiu, co osiągają, jacy są? Może to być na tle ich sytuacji materialnej i wzorców osobowych rodziców - będąc obiektywnym należy przyznać, że część rodzin wielodzietnych jest patologoczna, lecz część mimo, że biedna ekonomicznie, to posiada bogactwo, o którym bogacze ekonomiczni wielokrotnie mogą tylko pomarzyć.
  • 2006-03-28 10:17 | fulget

    ignoranci

    Jestem w szoku. Rozumiem, ze artykuł miał ukazywać pozytywy wielodzietności, ale autorzy wykazali sie pełną ignorancją zamieniając nazwiska pod zdjęciami... A może to było celowe? przykro też słyszeć komentarz, że wielodzietność nie sprzyja budowaniu więzi małżeńskiej! Życzę wszystkim bezdzietnym małżeństwom takiej więzi!!! takiego poziomu zrozumienia i takiej pełnej miłości komunikacji w małżeństwie...