Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na rozstaju dziejów

(3)
Immanuel Wallerstein, analityk kapitalistycznego zarządzania światem, o konwulsjach współczesności, wyczerpywaniu się starego porządku i drogach wyjścia z chaosu.
 • 2006-03-25 21:02 | Witold Sofuł

  No, właśnie!!

  Nie brakowało i nie brakuje na świecie mądrych ludzi i dlatego przerażenie ogarnia, że trzeba żyć w świecie oszołomów , z których jedni pielgrzymują do Torunia, drudzy Balcerowicza gotowi na ołtarze wynosić, inni......itp. itd."Ech, łza się w oku kręci, że rozum i dystans takie słabe w cenie..!
 • 2006-04-19 15:46 | inteligent

  inteligencja!

  "%u015Awiat zawsze był nieco chaotyczny i nieprzewidywalny."- Ale nie w takim stopniu." - A W JAKIM????"""Dla was utrata wizji musi być szczególnie dojmująca. Straciliście jedną, którą oferował komunizm..." BEZ KOMENTAŻA
 • 2007-10-16 14:57 | joanna podgorska

  porto alegre

  Chcialam zauwazyc, ze miasto w ktorym odbylo sie Forum Social Mundial nazywa sie Porto Alegre (a nie "Allegre"). Wiem na pewno, wlasnie tutaj mieszkam. Pozdrawiam z Brazylii