Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marihuana? Nie pamiętam

(2)
2006-03-26 21:50 | Polityka.pl
  • 2006-03-26 21:50 | rasta

    bede smazyl

    Moim skromnym zdaniem palenie marysi nie wplywa w znacznym stopniu na rozwoj intelektualny mojej osoby ... studiuje w Nowym Yorku znam plynnie 3 jezyki, smaże codziennie, pomaga mi to sie zrelaksowac po ciezkim dniu pracy i nauki. W przeciagu 10 lat zdaze skończyć college i Uniwersytet, i wiecie co, bede smazyl dalej, nie dbajac o poziom swojego intelektu gdyz bede mial swietnie platna goraca posadke gdzies na manhatanie w biorowcu zarabiajac kokosy...