Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zwycięskie porażki

(3)
2006-03-27 11:10 | Polityka.pl
  • 2006-03-27 11:10 | Alicja M

    Czy ja dobrze Pana rozumiem?

    Z Pana artykułu wysnułam wniosek że broni Pan "wyśmiewania się z kalectwa i zasad religijnych."Czy o to Panu chodziło?
  • 2006-03-28 21:49 | z Berlina

    byc Bogiem

    Nie tak dawno pisalem o tym, ze Pan Prezydent Berlusconi porownuje sie do Napoleona a kiedy indziej do Jezusa. Jak widac Pan Jaroslaw Kaczynski - premier z tylnego siedzenia i prezydent formalnie sterujacy - poszedl jeszcze dalej. Jako ze jest juz ojcem (narodu, czyli formalnym prezydentem) i synem (czyli premierem), pozostanowil dolozyc sobie jeszcze tytul ducha swietego, czyli po prostu oglosic sie Bogiem. Bo tylko Bog jest nieomylny, tak jak Pan Jaroslaw Kaczynski. Wszystkie inne "organy" czyli taki jakis sejm, cos takiego jak sady no i oczywiscie Trybunal Konstatucyjny to zbieranina ukladowczykow i wasali imperialistow oraz po prostu glupkowata prawnicza swolocz. I tu Pan Jaroslaw Kaczynski ujawnil za kogo naprawde sie uwaza. I to wyjasnia wszystko. Tylko, ze mnie na studiach medycznych (wtedy na piatym roku) uczyli, ze to sa ojawy pewnej bardzo przykrej i trudnej do leczenie choroby. I ze takim chorym nie powinno sie wydawac pozwolenia na prowadzenie pojazdow mechanicznych. No coz, ale Polska to...co innego..... ..........................................Pozdrowienia z Berlina!