Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Trochę pokolenie, trochę JP2

(5)
2006-03-29 14:28 | Polityka.pl
 • 2006-03-29 14:28 | maniek

  Pokolenie JP2

  To wymysl naszych rozmodlonych mediow."A debilni politycy przescigaja sie w lizusostwie kosciolowi i wszystko sprowadzaja do religii.
 • 2006-03-30 14:31 | marek

  pokolenie JPII stworzyły media

  Oczywiście że media. Z racji mojego zawodu spotykam się z kilkoma tysiącami ludzi rocznie. Lubię podyskutować. Tylko kilka procent było zaangażowane w " fenomenem JPII". Generalny pogląd - starzec , który dawno powinien iść na emeryturę.
 • 2006-03-30 21:15 | Qwerty

  twór medialny

  Pokolenie JP2 to twór medialny, przejaw życzeniowego myślenia lansujących je. "Dla młodych ludzi Papież to był rodak, z którego możemy być dumni, który pomógł obalić komunizm, apelujacy o pokój na świecie i... lubił kremówki. oczywiście wypadało twierdzić; "jest autorytetem dla mnie" Ale osoby, dla ktorych nauka Kościóła katolickiego stanowi rzeczywisty drogowskaz w życiu to wyjątki. chocby zakaz seksu przedmałzeńskiego czy zakaz antykoncepcji większość młodych kwituje śmiechem (i słusznie).
 • 2006-04-02 18:53 | ruda rocznik 76

  bez tytułu

  Oczywiście , że nie ma czegoś takiego jak pokolenie JPII.%u015Amieszy mnie to, co dzieje sie wokół rocznicy smierci.Odszedł, bo każdy z nas umrze. Niestety. Nie płakałm po śmierci i sie tego nie wstydze i też nie chwalę. Ot,tak po prostu.Życie toczy się dalej a my-polacy postawimy kolejny pomnik Karolowi Wojtyle.Potem kolejny, kolejny,kolejny.... Tylko pytanie po co?!?!