Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mosad wychodzi z cienia

(4)
2006-03-29 14:29 | Polityka.pl
 • 2006-03-29 14:29 | Piotr Kraczkowski

  Pominieto "Operacje Samson"

  Pominieto w artykule znana dzis powszechnie i super wazna "Operacje Samson", w ktorej ramach Mossad ukradl w Europie i w USA materialy i technologie do nielegalnej budowy broni atomowej.
 • 2006-03-30 18:41 | Waldemar Kozlowski

  Dr.

  Autor pominal wiele innych, dobrze znanych i szczegolowo opisanych akcji Mosadu. Akcje te jak rowniez akcja zniszczenia reaktora Ozirys (ktora wg autora jest okryta tajemnica) sa szczegolowo opisane w ksiazce Victora Ostrowskiego, bylego pulkownika armii izraelskiej, pozniej Mosadu pt. Der Mosad (nie znam niestety tytulu angielskiego).
 • 2006-04-02 18:47 | remus

  książki:

  Książka Ostrovskiego nosi tytuł; By Way of Deception i wyszła w Polsce w 1998 pod tytułem Drugie oblicze zdrady."Polecam także; Gordon Thomas "Tajna historia Mossadu (Wyd. Magnum) oraz Dan Raview i Yossi Melman "..A każdy szpied to książe". Summa sumarum to artykuł Fristera jest mało odkrywczy i nie wnosi nic nowego dla tych co się tym interesują.