Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przeglądarki internetowe

(3)
 • 2006-04-23 18:21 | Maldi

  Re: Opera

  Witam."Aktualnie korzystam z Opery ale używam też Firefoxsa"i K-Meleona,w zależności od potrzeb (np Opera ma klienta pocztowego,Firefox dużo rozszerzeń a K-Meleon jest prostą przeglądarką).Mam stary,wolny komputer a wszystkie one są szybsze, nowocześniejsze niż IE"Nie wspominam już o wielce irytujących reklamach, które daje się w nich ograniczyć(tu najlepszy jest Firefox)."
 • 2006-04-24 11:03 | ziutek_82

  Opera

  Ja używam opery. Jest darmowa a poza tym bezpieczniejsza. Poza tym ma ładniejszą oprawę graficzną niż IE
 • 2006-07-01 09:38 | jst

  przeglądarki

  Uzywam przegladarkę Firefox jest bardziej
  funkcjonalna i lepsza od IE....