Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W cieniu wielkiego brata

(4)
2006-04-05 18:23 | Polityka.pl
 • 2006-04-05 18:23 | mkar

  teemka

  I słusznie. Nie tylko na tych, wymienionych przez auto"rów, zdarzeniach z ostatnich 100 dni, Nasz Kochany Prezydenciunio wyłożył się. kazuje się, że do sprawowania tak Wysokiego Urzędu w naszym Państwie potrzebne jest nie tylko posiadanie tytułu Profesora (!!!), ale też i silne poparcie RM.
 • 2006-04-09 09:13 | oasies

  Vice-prezydent

  Maly zakompleksiony czlowieczek,bez twarzy odwagi i inwencji.Kompromitacja w Polsce,wpadka goni wpadke,a za granica niezauwazany mimo pisowskiej propagandy,jaki kraj taki prezydent.Placz i wstyd przed swiatem."Pozdro z liberalnego i wolnego kraju
 • 2006-04-10 14:24 | les

  Koniec Kaczyzmu

  Polska jest jedynym państwem na świecie, które ma kopię zapasową prezydenta a rząd sterowany radiem. Prosze pokazac choc jeden kraj na swiecie, gdzie kosciol jest u wladzy i w tym kraju jest ~dobrze."Wygrali wyboru dzieki radiu maryja, i mysleli ze Pana Boga za nogi chwycili. "Nie mozna wykorzystywac fanatyzm do rzadzienia. "Pis z Kaczynskimi musza odejsc, oszukali wraz z rydzykiem norod i powinni zaplacic za to.""Państwo Kaczyńscy nauczyli się jak nikt inny od konkurencyjnej elity politycznej, że nie ważne jest, jak się rządzi. Ważne, jak cię pokażą w mediach, jak zabełtasz w mózgach narodu, tak aby pokochał, na dobre i na złe""