Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tonący okręt LPR

(2)
2006-04-05 18:30 | Polityka.pl
  • 2006-04-05 18:30 | telegraphic observer

    ciagle ktos tonie

    Polska polityka jest morzem wypelnionym wrakami i statkami nabierajacymi wody. I w porownaniu ze "starymi demokracjami" jest ich ponad normalnosc. A glownym powodem jest ciagle gonienie kroliczka przez masy wyborcze. Masy chcialyby "normalnosci", czyli dobrobytu, ale w ramach starego, nienormalnego, postkomunistycznego, opiekunczego porzadku."I tak LPR tonie, moze uratowac go odciecie sie PiS od Radia M, Samoobrona juz coraz gorzej trzyma sie na wodzie, PiS nastepny w kolejce ...