Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rząd kontra nierząd

(2)
2006-04-06 06:39 | Polityka.pl
  • 2006-04-06 06:39 | Cezariusz I

    Dajcie spokoj tym paniom

    Troche wolnosci w tym kraju potrzeba. Dajcie spokoj tym paniom, szczegolnie tym ladnym, niech sie zajmuja tym czym chca. A politycy niech sie wezma za polityke - naprawe stosunkow z Rosja, nawiazanie porzadnych stosunkow z Chinami, Niemcami, Francja, Brazylia czy Stanami Zjednoczonymi. Jest tyle do zrobienia a wy sie za babkami rozgladacie ... i nie w celu aby na tym skorzystac tylko aby innym przeszkodzic. Toc to gra w "psa ogrodnika". Wolnosci troche nam trzeba. I wiecej poczucia humoru.