Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gorzki cukier

(2)
2006-04-10 16:24 | Polityka.pl
  • 2006-04-10 16:24 | Słodka blondynka

    Cukrzyca

    Po co tyle gadania. Glukometr kosztuje ok. 150 zł pasek z igiełką nawet za 100% ok. Wystarczy by w recepcji każdego pacjenta po 40 r. zbadać i zajmie to 10 s. oglólny koszt nie więcej niż 4zł. Każdy chętnie sam zapłaci. Ile nieszczęść byłoby mniej. Sama wykryłam swoją cukrzycę podczas badań okresowych w pracy. Ale cukru przy tej okazji nikt nie bada. Zapłaciłam za badanie 14 zł. No i wyszło. Mam 52 lata i zawyżony cukier co najmniej od 10 lat. Czemu mi nikt nie powiedział, że powinnam się zbadać?