Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Oni

(4)
2006-04-12 02:29 | Polityka.pl
 • 2006-04-12 02:29 | marcin

  no znowu ty

  pan stomma jak zwykle bezblednie trafia w punkt ale panie ludwiku i na pana sie cos znajdzie czyz warto cos wiecej dodawac pozdrawiam daj boze tez z dysansu od tego bagienka ps. cholernie ciezko byc patriota w tyej ojczyznie kochanej
 • 2006-04-12 10:48 | EMIGRANT

  opinia Bismarcka

  Kanclerz Bismarck mial powiedziec ze z Polakami nie trzeba walczyc.Wystarczy ze sami beda sie rzadzic i w ten sposob sie wykoncza.Czyzby prorocza wizja???
 • 2006-04-17 20:34 | mhm

  oczywiscie

  Udawanie patrioty jest proste wszedzie, nie ma nic do rzeczy terytorialnosc ojczyzniana czy obczyzniana. Wlasciwie na obczyznie jest na pewno latwiejsze ze wzgledu na skrotowosc ogladu i odleglosci. Bycie patriota to juz grubsza sprawa, ale poniewaz dzis ma byc programowo malo i z cienkiej przy swietach rureczki z kremikiem- tylko pozdrawiam."(Boga pisalabym nawet w globalu z wiekszej litery, ale internet to tez czasem pomniejszenie)."Cienko i malo w fenomenologii zimnego przedwiosnia to jest to, o co chodzi. "Uff, nie powinno sie tyle jesc.