Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Świąteczne życzenia, czyli PiSanka na Wielkanoc

(5)
2006-04-12 13:10 | Polityka.pl
 • 2006-04-12 13:10 | RJG

  Niezłe

  Niezłe... ;-)
 • 2006-04-12 14:08 | Kamil

  Jaki gryzoń?!

  Lepper może i jest gryzoniem, ale zajączek na pewno nie. Zające należą do zajęczaków, które od gryzoni są równie taksonomicznie odległe, jak ludzie."Ja wiem, to nie ma znaczenia, ja wiem, że licentia poetica, ale pozwolimy na szarganie zajęcy w tak drobnych sprawach, to zanim się obejrzymy.. ;)
 • 2006-04-14 11:22 | BMWK

  Dzięki za życzenia

  Dziękuje za życzenia. Sam artykuł jest niezły, ale chyba zamieściłbym go w innym piśmie. Zabrakło mi tutaj odniesienia do jednej osoby, a mianowicie do "jego eminencji" J-M R, który wszystko wie. Wie nawet co ja myślę albo próbuje wmówić POLAKOM co powinni myśleć. A sposób w jaki to robi powoduje, że jest duża chęć rzucenia czymś w telewizor. A poza tym będzie wesoło, nie tylko na %u015Awięta. Pozdrawiam
 • 2006-04-14 15:46 | Stali czytelnicy BJB

  Dziękujemy i życzymy

  Dziękujemy za tak oryginalne i miłe życzenia. Życzymy Naczelnemu i całej Redakcji Polityki Wesołych %u015Awiąt wszystkiego dobrego na pozostałą część roku.