Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Papież dla dorosłych i dla dzieci

(2)
2006-04-14 13:09 | Polityka.pl
  • 2006-04-14 13:09 | Magda

    Żenada

    I co z tego wyniknie? KOlejna sytuacja wzniosłych idei na usługach komercji. To przykre, że człowiek zasługujący bez wątpienia na szacunek staje się bohaterem szmirowatych masowych wytworów. A może do tego kubeczek z Papieżem, koszulka z Papieżem itp.? To żenujące. Szkoda, że do masowego odbiorcy nie są wysyłane łopaty, którymi nakładana byłaby nauka tego człowieka-dialog, tolerancja, otwarcie na drugiego człowieka. Szkoda, że do Europy mamy wciąż miliony kilometrów i wciąż się z tymi swoimi zakutymi łbami powiększamy tę odległość...A Papieża, który trochę by nas poganiał już nie ma.