Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spokojnie, to tylko język

(2)
2006-04-16 16:14 | Polityka.pl
  • 2006-04-16 16:14 | Jolanta

    Prawidłowości światów.

    Zgadzam się, z ks.Piotrem Mazurkiewiczem że " można po prostu pozostać sobą i być otwartym na uczenie się od innych". Tak przeczytałam w pełnym artykule. Tyle tylko, że kazdy świat ma swoje prawa jesli chcemy być z tym światem spójni to musimy wiedzieć o pewnej prawidłowosci. By rozumieć co ktoś mówi, trzeba to sobie przetłumaczyć na swój język wtedy następuje spójnośc między światami. A jeśli tego nie robimy to mamy prawo być w opozycji do tego co nie znamy dotad aż to poznamy, przetestujemy na sobie i zrozumiemy.