Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ze zdziwieniem i oburzeniem

(2)
2006-04-18 19:02 | Polityka.pl
  • 2006-04-18 19:02 | Nie nawiedzona

    Co za dużo to niezdrowo

    My już nie oglądamy TVP bo tam tylko księża biskupi msze i same świętości (Pośpieszalski)do obrzydzenia każdy dziennik zaczyna sie od kleru co za dużo to niezdrowo, Albo śmieszna polityka fe i tak myślących jak Ja jest wielu , pomimo ze chodzimy do kościoła . Nawet w niby katolickiej Irlandii telewizja nie jest uzalezniona od nawiedzonych .Albo powtórki za co my płacimy abonament jak taka szmira.