Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Dziennik": Nie będziemy konserwatywni

(3)
2006-04-18 19:30 | Polityka.pl
  • 2006-04-18 19:30 | vox_populi

    to nie to

    Najwieksza, i jak mi sie wydaje jedyna, zaleta "Dziennika", jest to, ze dzieki jego pojawieniu sie na rynku prasowym staniala "Gazeta Wyborcza".
  • 2006-04-19 10:13 | hip

    "nie chcemy konkurować"

    oczywiście, oczywiście.... nie rozumujemy w kategorii konkurencji więc i reszta niech się nie boi (aż do chwili kiedy się obudzi z ręką w nocniku) typowa strategia unikania frontalnej konfrontacji. frajerów szukają? niech pakują kasę w reklamę!!