Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cezary Bodzianowski

(2)
Nagroda za fantazję i konsekwencję, za sztukę pogodną, bezinteresowną i wytrącającą z rutyny.
  • 2006-04-18 22:43 | zosia Grabowska

    Pocieszenia

    Szanowny Panie Cezarze, "Korzystając z okazji chciałabym pocieszyc Pana i poinformować, że przeprowadzam warszaty ze sztuki współczesnej polskiej i w swoim projekcie umieściłam Pana prace, oraz opis Pana twórczości. Tak więc rośnie nowe pokolenie i one na pewno bedzie Panu kojarzyć i bardziej ufać Pana tworczości."Przekazujęukłony i wyrazy uznania Zosia Grabowska
  • 2007-08-23 10:16 | emil zakrzewski

    pocieszenie

    mnie ta nagroda pocieszaże niedostał jej jakis Dudagracz