Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Koniec przed końcem

(3)
2006-04-19 16:55 | Polityka.pl
  • 2006-04-19 16:55 | Przemek Pawlak

    maleńka poprawka

    Proces rzeczywiście odbył się w Kaliszu, ale przecież sądy mieściły się w czasie okupacji i nadal mieszczą się w budynku Trybunału (zaprojektowanym przez Sylwestra Szpilowskiego) przy Al. Wolności (a nie - Wyzwolenia), która w 1944 r. nosiła imię Hermanna Goeringa.
  • 2006-04-20 18:13 | Małgorzata-Kaliszanka

    Rozstrzelanie księdza Pawłowskiego

    "Pierwszą ofiarą hitlerowskiego terroru był ks. Roman Pawłowski, rozstrzelany 18 pa%u017Adziernika 1939 r. w środku miasta, na placu św. Józefa" - zainteresowanym mogę przesłać zeskanowaną fotografię przedstawiającą hitlerowców prowadzących księdza Pawłowskiego na rozstrzelanie."Dzięki za artykuł-bardzo interesujący. Pozdrawiam autora.