Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Demokracja pół na pół

(2)
2006-04-21 07:44 | Polityka.pl
  • 2006-04-21 07:44 | les

    szukanie dziury

    nie szukajmy demokracji w innych krajach, spojrzmy na wlasny kraj Polske, gdzie demokratyczne wybory wylansowaly kogo, czlowieka pozbawionego etyki i zasad. Wybory w Polsce zostaly oparte nie na urnach wyborczych a na Radio Maryja. Jaki efekt mamy?;"Prezydent - mozna tylko wzruszyc ramionami, moze cos niezrozumiale zabelkocze"Premier - dobrze sie pokazac i chwala bo prace zalatwil w Hiszpani za 8 pesos na godz."Nie w rzadzie ale rzadzi Jaroslaw brat prezydenta na uslugach osmieszonego radia. "Przepychanki koalicyjne to demokracja lepperowska, czlowiek po zawodowce , karany do rzadu , to nie jest jak Pan pisze Demokracja pół na pół tylko na calego."W USA by startowac jako polityk do Kongresu muszisz miec pieniadze - DUZE, w Polsce jako polityk do sejmu idzie po pieniadze. Uklady, ukladziki sie licza i krzeselka o twardym oparciu czy miekkim.""Kraj o ponad 100mld euro zadluzenia, korupcje, itp. a ty czlowieku szukasz sprawiedliwych wyborow w innych krajach?, pomodl sie dobrze by jasnosc na twoj rozum zaswiecila