Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zamienione role

(4)
2006-04-21 14:15 | Polityka.pl
 • 2006-04-21 14:15 | vox_populi

  Skad my to znamy?

  Jak tak patrze i obserwuje te nasza rzeczywistosc, to mam wrazenie deja vu. Moze stad to przygnebienie, mimo, ze za oknami wiosna.
 • 2006-04-21 14:27 | Agnieszka

  po co budować

  Obiecane 3 mln mieszkań według mnie nie jest już potrzebne.Ilość wyprowadzających sie ludzi do pracy na zachód liczbę tą niweluje.Kto zostanie w Polsce? Kto bedzie chciał pracować?Czy rząd o tym myśli?
 • 2006-04-21 18:08 | WITEK

  Co dalej z tym balaganem

  mnie juz nic nie dziwi.nawet mroczne plany Kaczynskich and consorces.Juz nizej upasc nie mozna.Kaczory na dnie-to jakis koszmar senny.Ale szkoda bo z plcami w ... zostali moi krajanie.Dokad to wszystko zmierza?