Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gadające głowy, Polityka 8/2006

(1)
  • 2006-04-26 12:06 | Maria

    Tak, czy nie TAK?

    Moze to wydać się niektórym dziwne, ale ja wbrew wiekszości opinii nie martwie sie o "teorie manipulacji" braci Kaczyńskich. Na początku myślałam; no coż, nareszcie silny prezydent (a jesli nie silny to przynajmniej cwany - bardziej od niektorych ludzi, ktorym dobro kaju nie leży zbytnio w interesach). Teraz moje nastawianie uleglo niewielkiej zmianie. nie mozna zaprzeczyć jakoby Jaroław Kaczyński zachowal sie niepozażnie w zw.z decyzją o rozwiązaniu rządu. Lecz naal mam nbadzije, że sytuacja STOPNIOWO bedzie lgać zmianom. przecież na efekty trzeba nieraz czekać kilka lat.. Niemniej jednak w moim mniemaniu ta część bije (jak narazie) rekord pomyslowości, moja ulubiona. Wyrazy szacunku