Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gdyby jutra nie było

(4)
 • 2006-05-03 00:51 | yo

  malo slow, duzo bledow

  Czy autor w ogole ogladal film? Tylko 3 akapity a ile niescislosci."1."Czasem slonce, czasem deszcz" nie jest musicalem, ale typową produkcja indyjska"2. bohaterow "Gdyby jutra nie bylo" trudno nazwac "trojka przyjaciol", przyjaznia sie, owszem, ale "osobno""3. bohaterowie z pewnoscia nie sa "bajecznie urodziwi""4 co to ta sugestia, ze pochodza z "dobrych domow"? a co, ze zlych maja pochodzic?"5. Schemat wcale nie jest tak oczywisty, ale to trzeba obejrzec"6. Czy Saif staje na drodze do ich szczescia? Czy tez cos innego raczej? hmm?"7. Gdzie sa egzotyczne plenery? Nowy Jork?"8. Grochola nie pisze harlequinow"9. Trojkat nie jest klasyczny
 • 2006-05-03 06:52 | E.

  ...

  Przepraszam bardzo, czy oglądał Pan film???"Bo ja tam jakoś egzotycznych plenerów nie odkryłam..."Ani tego, ze Rohit stanął na drodze miłości Nainy i Amana...
 • 2006-05-03 08:53 | abso

  :(

  ja tak samo jak mika tego nie rozumiem;(
 • 2006-05-04 09:26 | nika

  :/

  Bollywood to coś więcej niż romansidła typy Grochola!!!Nie rozumiem dlaczego wszystcy te filmy krytykują.