Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ewangelia Browna

(4)
2006-04-26 18:19 | Polityka.pl
 • 2006-04-26 18:19 | czytelnik

  marna.literatura

  ksiazke czyta sie szybko, ale nic specjalnego, intryga od polowy juz jasna, natomiast filozofia bardzo plytka (nawet w porownaniu do np Imienia Rozy). Nie jestem teologiem, ale wydaje mi sie to czy Chrystus mial czy nie mial zony nie jest najwazniejsze w Ewangelii i zupelnie nie wplywa na przekaz chrzescijanstwa. Ale jak widac dzisiejszemu masowemu czytelnikowi latwo zaimponowac.
 • 2006-04-29 21:12 | apropag

  Mistrz Makuszynski okazal sie prorokiem.

  Mistrz Kornel Makuszynski byl tym ktory prorokowal to co wydarzy sie w Polakowie na poczatku 21 wieku. Dan Brown jest takim samym prorokiem prorokujacym wydarzenia swiatowe w dziedzinie wiary i tak zwanych wartosci chrzescijanskich , jakie obowiazywaly przez ostatnie 2000 lat.Kazdy z nas doskonale orietuje sie ze urzednicy roznego rodzaju kosciolow ktore za swego boga obraly postac Zyda Chrystusa sa w stanie utrzymac sie z tego tylko wtedy gdy beda podtrzymywali nadzwyczajna osobowosc tego pierwowzoru w sposob tajemniczy i nadzwyczajny. Przeanlizujmy postac medjalna Jana Pawla II. Leonardo uznany jest przez Swiat za Geniusza, czego nie mozna powiedziec o zleceniodawcach dla ktorych pracowal. Dan Brown wspaniale wykorzystal cechy tego geniusza by uwidocznic nam intryge za pomoca ktorej oglupiano Swiat.
 • 2006-05-01 17:48 | twardy

  opinia

  książka bardzo przeciętna, jednak dla ludzi nie w temacie robi jakieś wrażenie.Poważne publikacje na te tematy są niszowe i nie docierają do szerokiego grona. komercyjna publikacja swietnie robi zamieszanie, polski wydawca tłumaczy się na 10 stronach dla czego to wydał. Pozatym brak dyskusji na te tematy, podtrzyywanie mitu obrony Częstochowy itd nic nam dobrego nie przynosi jako społeczeństwu