Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ortalion, parasol i gazeta

(4)
2006-04-26 21:11 | Polityka.pl
 • 2006-04-26 21:11 | młoda

  ...

  o piłce z zupełnie innej strony..."poruszanie aktualnego tematu wplatając w niego wątek osobisty...
 • 2006-04-29 20:44 | Stara

  zapomniani

  Felieton fajny. Ciekawe, jak to bylo z zapomnianymi przez rozentuzjazmowanych ojcow synkami. Mego meza, bez ktorego w tamtych czasach ojciec wrocil po meczu do domu po godzinie rodzice odebrali calego i zdrowego, zadowolonego, ze sobie wreszcie pokopal pilke na sporym boisku. Dzisiaj w okolice osiedlowego boiska podjezdzaja samochodami pedofile i matki nie pozwalaja tam chlopakom chodzic, wiec dzieciaki graja na ulicy, a tam niewiele bezpieczniej.
 • 2006-05-03 17:21 | arkoro

  Wojna Niemiecka.

  2 maja zakłucił długoweekendowy spokój polskiego kibica. Niemiecka wojna foodbolowa to coś mi mówi nie będzie długa ani Polska wojna, ale to może tylko taka taktyka. %u201ERozpoczęliśmy proces rozśmieszania Niemców%u201D %u2013 mówi selekcjoner Paweł Janas.Oby podziałało...;)