Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kultura – Rok w kanale

(6)
2006-04-30 13:06 | Polityka.pl
 • 2006-04-30 13:06 | marek

  TVP kultura.

  A gdzie są płacący za abonament odbiorcy "kultury" w innnych stacjach ...
 • 2006-04-30 13:12 | marek

  TVP Kultura

  A gdzie są odszczepieńcy abonametu na rzecz misji kulturotwórczej TVP... Ile osiągnięć... "
 • 2006-05-03 14:37 | tomasz gierlach

  lipa

  Pszestencie promowac dinozaury zajmijcie sie artystami a nie biznesem ,jestem apsolwentem WZDOWA(MALOPOLSKIEGO UNIWERSYTETU LUDOWEGO)tam sie uprawia KULTURE i niejest to sztuka o ktorej pisze sie w gazetach i robi programy,a dzieje sie tak tylko dlatego ze niespszedajemy sie tak latwo za garsc drobnych i zdjecia w robryce kulturalnej. CO chodzi o ten telewizyjny program na tvp polonia poszczanesa te same filmy i programy zadna nowosc chcecie prawdziwej sztuki to odnajccie WZDOW I WESCIE KAMERY NA 17.06 BENDZIECI MIELI SHOW NA ZYWO LEPSZY MATERIAL NA FILM,PROGRAM CZY ARTYKOL.I PSZEZYJECIE WIECEJ NIZ MALENCZUK Z ZESPOLEM W CIAGU ROKU.PODAJE NUMER NA GADU 5302380
 • 2006-05-09 17:53 | mb

  Re: dwa słowa ad. TVP KULTURA

  tylko ja nigdy nie znam programu tvp kulura, wlaczam i patrze i co widze komiksy, ale te spektakle na zywo z teatrow na plus
 • 2006-05-09 21:32 | Anna Klet

  dwa słowa ad. TVP KULTURA

  Tomaszu Gierlach,"Dlaczego piszesz tak niepoprawnie gramatycznie - to przede wszystkim. Ponadto, Twoja wypowied%u017A zawiera błędy merytoryczne, trochę zastanowienia mimo -zapewne wczesnej - młodości, nie zaszkodzi. Kanał KULTURA to skarb w polskiej TV!""Pozdrawiam Widzów"A.K.