Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy większość może wszystko

(2)
2006-05-01 12:36 | Polityka.pl
  • 2006-05-01 12:36 | M.Janicki

    Czy większość może wszystko?

    Na ten artykuł czekałem od paru miesięcy.Powinien on wywołać ogólnonarodową dyskusję byc przyczynkiem do rozmów na poruszony problem;"Czy wybrani przez 1/10 mogą narzucić niechciane przez resztę jakies niedorzeczne reformy".Przerażenie budzi diagnoza PIS stanu naszego Kraju.Na domiar złego stawia sie wszystko na głowie.Ktos kto krtytkuje jest członkiem jakiegos wrogiego układu.To juz jest szpital psychiatryczny.Jden ma patent na madrość-reszta ma klaskać."NASUWAJ%u0104 SIE PYTANIA;"1.Co dalej z naszym Krajem pod tymi rządami?"2.Kto jest w stanie ten szał zatrzymać?"3.Jaką rolę moze mieć Kośćiół i opozycja?"4.Czy należy biernie czekać i przyglądać się zawłaszczaniu Państwa potulnie."5.Gdzie opinie autorytetów?"Powiem szczerze ta sytuacja napawa mnie przerażeniem."6.Kto dzisiaj jest w stanie ,jaki autrytet wyjasnic panu Kaczyńskiemu,że sie myli , iże jego myslenie jeste b.niebezpieczne."Pozdrawiam."Czytam Waszą Politykę od wielu lat i gratuluję tego arykułu.