Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Od blokady do posady

(3)
2006-05-06 14:43 | Polityka.pl
  • 2006-05-06 14:43 | Jacek Nadzin

    Pan Lepper

    No coz, jest to polski faszysta. Czy demokracja i wolnosc pogladow to usprawiedliwienie. Chyba nie bo Adolfa Hitlera tez trzeba bylo zatrzymac, nie zrobiono tego i swiat zaplacil. To ze nikt pana Leppera nie sadzi za to ze powoluje sie na Gebelsa itd jest skandalem bo tacy panowie byli zbrodniarzami wojennymi i zostali osadzeni przez cywilizowany swiat. Ale pan Kaczynski z Lepperem wspolpracuje. No comments.
  • 2006-05-08 10:31 | Gość

    Lepper

    To nie Leppera należy winić. Jaki jest Lepper wszyscy wiedzieli od początku. Głównymi sprawcami naszego wstydu są panowie z PO i panowie Kaczyńscy. Nie mam zwyczaju tykać Prezydenta, to po prostu nie wypada ale to Pan Prezydent wręczał nominacje znając doskonale sprawę od początku. Głównie jednak winię panów; Tuska, Rokitę J.Kaczyńskiego i tych wszystkich którzy dla własnych korzyści przysporzyli nam takiego wstydu. Panowie mój los wyborczy jest dla Was przekreslony. To chyba prawda, że jeżeli przekracza się pewien poziom w drabinie społecznej lub politycznej to traci się rozum.