Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pradziwi Polacy

(3)
2006-05-10 12:43 | Polityka.pl
  • 2006-05-10 12:43 | Mateusz Zurawik

    Głos optymizmu w ciężkich czasach

    Od dawna obawiałem się chwili, w której "prawidziwi Polacy" mialiby przejąć władzę. Obserwując nastroje w społeczeństwie, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach nie miałem złudzeń, że taka chwila nadejdzie. Podczas ostatniej kampanii wyborczej potykaliśmy się (my - PD) z Samoobroną na lokalnych debatach. Wsłuchując się w ich pseudorefleksje i parapostulaty doszliśmy do jednoznacznego wniosku. Oni i LPR muszą przejąć władzę. Muszą. Po to, aby społeczeństwo otwarło oczy na rzeczywistość, a nie tylko na swoje chore wyobrażenia o niej.
  • 2006-05-10 14:15 | Olek51

    Zamienię naród na społeczeństwo

    Drogi Redaktorze, a mnie naród kojarzy się z ONR, ZChN, marcem 68, syjonistami do Syjamu, jakimś niedużym pogromem w tle i dlatego chętnie zamienię naród na społeczeństwo. W rozliczeniu dołożę obu braci Kaczyńskich i Pana Posła Gosiewskiego. Po negocjacjach jestem gotów dołożyć Romana Giertycha z tatusiem i Andrzeja Leppera z posłanką Hojarską.