Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Radio Trwam

(6)
2006-05-12 10:01 | Polityka.pl
 • 2006-05-10 14:39 | Burdelicho!!!

  nic się nie zmienia!!!

  Lepper to zbój!!!!!!!!1"Nic dodać nic ująć
 • 2006-05-10 17:37 | Leniak

  Teliwizyjny kościół

  Jest radiem z przekazem radiowym... tak"jest też telewizyjnym kosciołem, ludowym wyznaniem..."w swej oprawie graficznej nawiązuje do TVP z lat 80-85"w wymowie jest głosem polskiego proretariartu jest tu i moczarowszczyzna i powiezchowna religijność i lekka nuta sekciarska... "Przestrzeń pomiędzy Trwam a TVN jest pusta..."bo Polski są dwie albo może trzy całkiem oddzielne, skłócone, i na wzajem się nie rozumiejące.
 • 2006-05-12 08:36 | Maciej

  Re: Polityczny Głos W Twoim Domu

  Niemożliwe, że telewizję Trwam ogląda 100-kilkadziesiąt tysięcy osób. Widownia tej telewizji jest conajmniej 10 razy większa.
 • 2006-05-12 10:01 | Komentator

  Polityczny Głos W Twoim Domu

  Ojciec Rydzyk - biznesmen bogacący się na starszych paniach omamionych jego radiem i telewizji; kreator mody moherowej; świętoszek; władca panów Kaczynskich; tyran naszej biednej Ojczyzny; udawany patriota; pan panów.
 • 2006-05-12 21:14 | Nadzieje pokladam w Bogu...

  Re: Głos optymizmu w ciężkich czasach

  Szanowni Rodacy,""Tzw. ojciec Rydzyk (tzw, bo czyim on w koncu jest ojcem?) to zwykly hochsztapler i naciagacz bez klasy."Dlatego bez klasy, ze jego ofiarami sa - niestety - nieswiadomi i otumanieni wizja potepienia, ciemni (co akurat nie ma zadnego zwiazku z wyedukowaniem, w tym przypadku...) i prosci ludzie, myslacy, ze wspomaganie TV Trwam i Radia Maryja odkupi ich przewinienia i ewentualne grzechy przeszlosci...""Wykorzystywanie ludzkich uczuc i slabosci to cecha typowa dla sekty.""Dramat sytuacji polega na masowosci tegoz procederu w Polsce storpedowanej przez kosciol katolicki (celowo napisany w tym miejscu z malej litery, gdyz mowa tu o instytucji, a nie Kosciele zlozonym z naprawde wierzacych ludzi - nie; "wiernych", bo tych mamy w kraju duzo, ale WIERZACYCH w Boga Jedynego).""W imie zasady "norma jest ogol, a nie margines" organizacja koscielna stwarza pozory legalnosci dla dzialnosci RM i TV Trwam, opierajac sie o zasade wolnosci slowa i wyznania kazdego obywatela w demokratycznym kraju i istniejace zapisy w prawie polskim oraz popierajacy RM i TV Trwam rzad, ktorego oba te instrumenty sa tuba propagandowa. "Pozory, bo kto nie boi sie otworzyc oczu i spojrzec troche dalej, ponad latwe odkupienie grzechow, jakie mozna uzyskac sleczac przed radiem, odmawiajac zdrowaski i - wprawionym w tak swiety nastroj - wypelniajac przelew na konto Lux Veritas, ten widzi, ze to organizacja niemal mafijna, ktora ma na celu jedynie oblowienie sie w dobra materialne liczace sie jedynie w zyciu doczesnym.""Poziom wiedzy chrzescijanskiej w chrzescijanskim spoleczenstwie polskim, a zwlaszcza w pseudochrzescijanskim srodowisku sluchaczy RM jest dramatycznie niska; wiekszosc nigdy nie czytala Biblii, a jesli nawet kiedykolwiek zajrzala do niej to najprawdopodobniej z koniecznosci odprawienia pokuty zadanej przez ksiedza na spowiedzi - zeby nie wspomniec ich wielce prawdopodobnego uwielbienia do Starego Testamentu, w ktorym obowiazywala zasada zab za zab - jakze popularna w polskim spoleczenstwie.""Zyczac wszystkim wszystkiego najlepszego na weekend i przyszlosc cala proponuje zwolnic biegu w wyscigu do swietosci na antenie RM i zastanowic sie co naprawde jest w zyciu wazne; daje slowo osoby WIERZACEJ, ze Bog Jedyny nie potepi odwaznego i zdrowego myslenia - w koncu Sam odroznil nas tym darem od zwierzat mowiac czyncie sobie Ziemie poddana..."";)