Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie ma rady na układy

(5)
2006-05-11 10:38 | Polityka.pl
 • 2006-05-11 09:50 | Maciek

  Re: nie ma rady na układy

  no właśnie ten artykuł troche przesadza całą sytuacje w Rumi. Pani redaktor chyba sie zbytnio nie wysilła by poznać całą prawdę. Znam ludzi z PiS, PO, i jak to nazwano "układu" i to co tu mija się z prawdą i w znacznym stopniu przekrecone pytanie na czyją korzyść i czyje zlecenie ten artykuł??
 • 2006-05-11 10:38 | e.holub

  nie ma rady na układy

  Jestem czytelnikiem Polityki od 35 lat, natomiast mieszkańcem Rumi od lat 25 i stwierdzam,że artykuł Pani Martyny Bundy nie powinien zaistnieć w tak poważanym i szanowanym przeze mnie tygodniku.
 • 2006-05-12 21:00 | fredka

  czytaliście uważnie?

  Przeczytałam ten artykuł i gratuluję Pani Redaktor inteligentnego osmieszenia PiSu. Przecież cały ten tekst to nic innego jak odzwierciedlenie tego co dzieje się na szczeblu centralnym - teoria spiskowa partii rządzącej. Lokalny Pis w Rumi tez walczy z wszechobecnym "Układem", jakims widmem, które opętało Polskę, w tym również Rumię. Tekst mnie rozbawił. Więcej takich perełek Pani Redaktor. Pozdrawiam.
 • 2006-05-14 12:07 | rumianin

  Infantylizm artykułu

  Jestem stałym czytelnikiem Polityki oraz od ponad 15 lat mieszkancem Rumi. Po przeczytaniu artykułu Pani Bundy nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać, ale raczej wybrałbym to drugie. Nie wiem na jakiej podstawie i z jakiego powodu autorka jest tak nierzetelna w swej pracy. Przedstawiła wizję miasta okiem Pana z rumskiego koła PiS i zostało to szumnie nazwana artykułem /może nawet obiektywnym?!/.