Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pani Gienia i pani Ania

(3)
2006-05-11 01:58 | Polityka.pl
  • 2006-05-11 01:58 | Daniel Passent

    En passant

    Słuszne uwagi w Pana blogu kończą się nieprzyjemnym zgrzytem. Mimo, że obie Panie, Ania i Gienia w swoich nowych rolach wydają się kiepskim żartem, to porównywanie ich do kucharek i obra%u017Aliwe i nie na miejscu (o ile wie Pan co to znaczy)."Czy Lenin miał rację ? Jego były entuzjasta powinien o tym wiedzieć."Maciej z Kanady
  • 2006-05-11 07:18 | jfk

    gienia, gienka, genowefa

    Panie Redaktorze, a jak inaczej mają się zwracać znajomi do Sz.P. Genowefy Wu? "Genowefo"? To już by była dopiero tragedia. "Genowefo, Genowefa podejdzie. Niech Genowefa się wypowie do kamery"? A Gienia to takie swojskie. Gienia, Gienka. Gienka to brzmi dumnie!