Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Opinie

(2)
2006-05-11 20:11 | Polityka.pl
  • 2006-05-11 20:11 | punio

    historia buraka ktory zostal premierem

    mamy takie spoleczenstwo jakie mamy.chcieli lepera to go maja...na szczescie jego prog poparcia bedzie oscylowal wokol okolo 10% wiec nie dojdzie do sytuacji w ktorej wygralby wybory.gdyby jednak mialoby byc inaczej(znikoma szansa) sytuacja bylaby naprawde nieciekawa.jako czlowiek bez pogladow i o znikomej postawie moralnej zawsze znajdzie cos dla siebie.wejdzie w koalicje z kazdym jezeli tylko bedzie mogl czerpac z tego jakies profity.nie chce zyc w panstwie leperow,rydzykow czy giertychow dlatego mimo patriotycznej postawy wybiore emigracje,niestety...pozdrawiam bartek student III roku s.miendzynarodowych