Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasze drogie banki

(2)
2006-05-11 23:25 | Polityka.pl
  • 2006-05-11 23:25 | STEFAN

    OTO POLSKA

    POLSKIE BANKI TAK JAK CALA POLSKA PRZEDSIEBIOCZOSCWYRWAC ILE SIE DA W ZAMIAN NIE DAJAC NIC PLUS NAKAZOW,ZAKAZOW,OBOWIAZKOW,PILNOWANIA ICH WPROWADZAJACEJ W BLAD ZWYKLEGO SMIRTELNIKA KORESPONDENCJI,PROWADZENIA PRAWIE KSIEGOWOSCI,!JEZELI W KONCU ZACZNA TRAKTOWAC LUDZI JAK KLIENTOW NIE NATRETOW W WIELU WYPADKACH ,KTORZY CALEJ TEJ SMIESZNEJ BANKOWOSCI DAJA ZATRUDNIENIE I BYT!!!...ALE O CZYM JA TU PISZE,MOJA RADA,BANKOWCY I PRZEDSIEBIORCY ZROZUMCIE W KONCU ZE TO WLASNIE CALE TE "NIZYNY" SPOLECZNE DAJA WAM ZADRUDNIENIE I PLACA NA WASZE W NICZYM NIE UZASADNIONE CO DO WYSOKOSCI PENSJE!NAJNORMALNIEJ W SWIECIE DAJCIE LUDZIOM ROZWINAC SKRZYDLA I NIE ZMUSZAJCIE ICH DO WYKONYWANIA PRACY KTORA TAK NAPRAWDE NALEZY DO WAS !!!PS.NAPRAWDE WBREW WSZELKIM HASLOM GLOSZONYM PRZEZ "MLODZIEZ WSZECHPOLSKA"I TYM PODOBNYM "BARANOM" BIERZMY PRZYKLAD Z "ZACHODU" BO NAPRAWDE WARTO.POZDRO WSZYSTKIM.