Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PATRZCIE, JAKI JESTEM WSTRĘTNY

(3)
2006-05-13 22:21 | Polityka.pl
  • 2006-05-13 22:21 | Autor

    Tytuł

    Cytowany z "Codziennika" fragment jest świetny. Ale każdy interpretuje go sam. A panu Passentowi chyba smutno. W tych czasach. Coraz smutniej.
  • 2006-05-14 00:39 | Jarosław Orłowski

    pierwszy komentarz ;)

    Mój komentarz jest pierwszy ??? Nie mogę uwierzyć ?!"Ok do rzeczy; chciałbym wyrazić swą radość, że od tej pory będzie można Pana czytywać również w internecie - oby codziennie ;) Pozdrawiam serdecznie, Jarek