Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Autorskie pomysły

(2)
2006-05-15 13:03 | Polityka.pl
  • 2006-05-15 13:03 | vox_populi

    Co nagle to...

    Zgadzam sie. Jedynie do ostatniego zdania mam zastrzezenia. Jezeli chcemy faktycznie cos ustrzelic, nie trzeba az tak dlugo mierzyc, bo moze sie okazac, ze nie bedzie do czego strzelac. A jesli chodzi o relikwie po JPII, mozna by je takze umiescic obok Muzeum Katynia naprzeciw ambasady Rosji, wszak trop prowadzi takze do Moskwy. A moze przede wszystkim do Moskwy. Niestety, jak sie okazuje, Polacy(?) takze maja w zamachu na JPII swoj udzial.